Technologie

Firma ITIS jest liderem w dziedzinie rozwiązań w technologii .NET. Jako jedna z pierwszych w Polsce wdrażała systemy oparte na najnowszych wersjach .NET Framework

Rodzina rozwiązań bazujących na Microsoft .NET Framework, które wdrożyliśmy u naszych Klientów to m.in. platformy webowe do obsługi Klientów detalicznych oraz korporacyjnych moduły do importu oraz eksportu danych do systemów backendowych moduły do kontynuacji polis, moduły raportowania integracja z partnerami poprzez usługi oraz wiele innych. 

Przy tworzeniu naszych rozwiązań wykorzystujemy najwyższe standardy oraz najnowocześniejsze narzędzia dostępne obecnie na rynku. Microsoft .NET Framework razem z ekosystemem narzędzi stanowi obszerną i kompleksową platformą dla architektów, programistów i testerów.

 

 

Architektura SOA umożliwia nam projektowanie rozwiązań z użyciem procesów biznesowych wystawionych w chmurze serwisów.

Pozwala to wyeliminować złożoność proponowanych rozwiązań oraz skoncentrować się na biznesowych potrzebach Klientów. W obliczu szybko zachodzących zmian, nie bez znaczenia jest również czynnik „time to market”.

Technologie oraz rozwiązania stosowane przez ITIS umożliwiają szybkie reagowanie na potrzeby naszych Klientów oraz, co współcześnie bardzo istotne, nie stanowią barier w realizowaniu potrzeb biznesu.

cloud.png

Innowacyjne rozwiązania

Nowoczesna firma musi być online, a informacje przepływać w czasie rzeczywistym. 

Nasze portale agencyjne zwiększają możliwości sprzedażowe oraz umożliwiają nowatorskie podejście do wielu zagadnień. Przepływ informacji odbywa się za pomocą usług dostępnych w architekturze SOA. Rozwiązania bazujące na naszej platformie webowej zapewniają stały dostęp do niezbędnych informacji w dogodnym dla naszego Klienta miejscu oraz czasie.

Platforma funkcjonuje również w wersji off line z zachowaniem pełnej funkcjonalności, co pozwala na pracę w terenie oraz osiąganie dodatkowych oszczędności związanych z redukcją kosztów połączeń internetowych.

Nowoczesne narzędzia tworzone na miarę potrzeb naszych klientów wspomagają obsługę na najwyższym poziomie, umożliwiają modernizację procesów biznesowych wewnątrz przedsiębiorstwa, redukują koszty operacyjne poprzez zwiększenie sprzedaży portalowej, co przekłada się na zmniejszenie ilości dokumentów papierowych w obiegu.

 

Polityka jakości

Doskonale rozumiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest jakość dostarczanych rozwiązań. Dlatego podzieliliśmy proces realizacji na kilka etapów, z których każdy kończy się akceptacją osoby specjalizującej się w danej dziedzinie.

Nasi eksperci w poszczególnych departamentach to osoby z kierunkowym wykształceniem oraz co najmniej 10-letnim doświadczeniem zawodowym w branży.

85% pracowników naszej firmy posiada kierunkowe wykształcenie wyższe, pozostałe 15% odznacza się równie wysokimi kwalifikacjami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia zawodowego.

Microsoft wyróżnił firmę ITIS tytułem Microsoft Gold Certified Partner, potwierdzając nasze najwyższe kompetencje jako Independent Software Vendor.

 

Strefa przyjaznych technologii

Rozumiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest współpraca z partnerami biznesowymi. Dlatego nie tworzymy barier technologicznych, tylko staramy się, aby stosowane przez nas technologie oraz proponowane rozwiązania wychodziły naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz ich partnerów biznesowych.

Mamy doświadczenia w integracji z instytucjami publicznymi działającymi zarówno w Polsce (UFG), jak i za granicą (np: na Litwie Motor Bureau). 

 Nasza platforma webowa oraz poszczególne moduły są przyjazne w integracji. Świadczą o tym nie tylko dokumentacja, lecz także przykłady użycia naszych usług w technologii WCF.

Pokonywanie takich ograniczeń jest ważnym czynnikiem w budowaniu relacji z naszymi Partnerami – dlatego równolegle z usługami WCF opracowujemy tzw. usługi "legacy".