POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Firma ITIS Sp. z o.o. powstała w 2007 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży ubezpieczeniowej na nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające jej zadania i rozwój.

Naszym pierwszym partnerem biznesowym było wiodące Towarzystwo Ubezpieczeniowe, dla którego wdrożyliśmy kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające codzienne operacje biznesowe. 

Dla branży ubezpieczeniowej działamy od niemal dekady, służąc naszą wiedzą, technologią i zaawansowanymi rozwiązaniami.

Projektujemy narzędzia dla wszystkich uczestników procesu ubezpieczeniowego. 

Oznacza to, że zapewniamy cyfrową przestrzeń biznesową w każdym etapie życia  produktu. Nasz software porządkuje i magazynuje dane Ubezpieczycieli, Agentów i Brokerów, monitoruje procesy rozliczeniowe zachodzące wewnątrz Towarzystw i w znaczny sposób ogranicza użycie papierowej dokumentacji.

Systemy ITIS usprawniają i przyspieszają sprzedaż oraz  budują zaawansowane struktury biznesowe umożliwiające sprawną wymianę informacji. Wspieramy też Klientów w zakresie tworzenia wielowątkowych aplikacji, chmur serwisów, wydajnych baz oraz hurtowni danych. Dbamy, aby oprogramowanie było przyjazne użytkownikowi i łatwe w obsłudze. Dlatego kilometry kodu i implementacyjne szczegóły ukryte są za intuicyjnymi i przyjaznymi interfejsami. Wszystkie informacje podawane są w przystępny sposób, a użytkownik może korzystać z modułowości rozwiązań.

Naszym flagowym produktem jest  ITIS Sales Insurance Platform, który obsługuje procesy biznesowe Towarzystw i ich Partnerów.

To wysoko specjalistyczne narzędzie do pełnej obsługi polis, zaopatrzone w nowoczesne elastyczne kalkulatory i opcje umożliwiające kompleksową obsługę rozliczeń, odnowień i windykacji.

Nasza firma projektuje i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla wszystkich uczestników procesu ubezpieczeniowego, w tym Klientów Towarzystw. Dostarczamy rozwiązania desktopowe oraz mobilne aplikacje dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki firmie ITIS procesy ubezpieczeniowe ulegają cyfryzacji, co z kolei optymalizuje działania firmy i znacznie obniża koszty jej funkcjonowania.

Pragniemy w każdym aspekcie sprostać wymaganiom naszych Klientów, dlatego specjalizujemy się w ubezpieczeniach.

Dzięki temu nasi pracownicy dysponują ogromną wiedzą, a ta z kolei przekłada się na filozofię naszej pracy. Rozmawiamy zawsze na poziomie eksperckim i jesteśmy w stanie podpowiedzieć dodatkowe rozwiązania. Przy tworzeniu naszego oprogramowania wykorzystujemy najwyższe standardy oraz najnowocześniejsze narzędzia dostępne obecnie na rynku.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

mapa-logo.png

Nasze najważniejsze osiągnięcia

To właśnie ITIS jako pierwszy wprowadził system przypominania o wygasających polisach wraz z opcją automatycznego odnowienia dokumentu. Rozwiązanie to zrewolucjonizowało rynek i znacznie podniosło możliwości sprzedażowe.

Naszym całkowicie autorskim pomysłem jest także portal agenta - ITIS Insurance Expert. To wysoce specjalistyczne oprogramowanie usprawniające pracę w biurze i terenie raz dysponujące  specjalistycznymi kalkulatorami produktowymi czy systemem zarządzania produktami.

Z dumą pragniemy się pochwalić, że to właśnie nasza firma została wybrana przez największego rumuńskiego ubezpieczyciela, firmę Omniasig na głównego dostawcę rozwiązań informatycznych.

Nasze portale sprzedażowe funkcjonują  także na Litwie, Łotwie i w Estonii. Z dumą pragniemy też poinformować, że Microsoft wyróżnił nas tytułem Microsoft Gold Certified Partner, potwierdzając nasze najwyższe kompetencje jako Independent Software Vendor.