Dlaczego warto przenieść biznes w świat cyfrowy?

Korzystanie z nowych technologii znacznie przyspiesza i ułatwia  proces ubezpieczeniowy. Obliczenie i wystawienie polisy to kwestia kilku kliknięć, a zarządzanie porftolio klientów odbywa się w sposób automatyczny z poziomu komputera, tabletu a nawet komórki.   

Nasze systemy  umożliwiają  dokonywanie złożonych rozliczeń z towarzystwem, a także  systematyczne oraz uporządkowane i magazynowanie danych. Software naszej firmy wspomaga pracę Agentów w zakresie posprzedażowej obsługi produktów, umożliwiając na przykład automatyczne odnowienia polis czy ułatwiając proces windykacji należności.

Świat ITIS to wszystkie informacje na czas i pod ręką.

85% osób z kierunkowym wykształceniem

Bo nowoczesne oprogramowanie  to setki terabajtów danych, komputery o potężnej mocy obliczeniowej i software, który jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Nasz zespół to połączenie specjalistycznej wiedzy informatycznej z  wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń.

Wypracowana metodologia pracy z Klientem

Bo zależy nam na zadowoleniu naszych Partnerów. Nasz proces podzieliliśmy na kilka etapów. Każdy z nich podlega specjalnej weryfikacji i konsultacji. Pracujemy przejrzyście i efektywnie  komunikujemy się z Klientem.

Oprogramowanie dla czołowych europejskich firm

ITIS jest dostawcą rozwiązań IT dla największego ubezpieczyciela w Rumunii. Obsługujemy także wiodące Towarzystwa na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Nasze rozwiązania informatyczne wspierają inaugurację nowych produktów ubezpieczeniowych oraz  gwarantują szybką ścieżkę dostępu do Klienta.