Firma ITIS Sp. z o.o. powstała w 2007 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży ubezpieczeniowej na nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające jej zadania i rozwój. Dla branży ubezpieczeniowej działamy więc już od niemal dekady, służąc naszą wiedzą, technologią i zaawansowanymi produktami. 

Projektujemy narzędzia dla wszystkich uczestników procesu ubezpieczeniowego, co oznacza, że zapewniamy cyfrową przestrzeń biznesową w każdym etapie życia  produktu. Nasz software porządkuje i magazynuje dane Ubezpieczycieli, Agentów i Brokerów, monitoruje procesy rozliczeniowe zachodzące wewnątrz Towarzystw i w znaczny sposób ogranicza użycie papierowej dokumentacji.

Naszym flagowym produktem jest  ITIS Sales Insurance Platform,który obsługuje procesy biznesowe Towarzystw i ich Partnerów. To wysoko specjalistyczne narzędzie do pełnej obsługi polis, zaopatrzone w nowoczesne elastyczne kalkulatory i opcje umożliwiające kompleksową obsługę rozliczeń, odnowień i windykacji. Nasza firma projektuje i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla wszystkich uczestników procesu ubezpieczeniowego, w tym Klientów Towarzystw.

Dostarczamy rozwiązania desktopowe oraz mobilne aplikacje dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki firmie ITIS procesy ubezpieczeniowe ulegają cyfryzacji, co z kolei optymalizuje działania firmy i znacznie obniża koszty jej funkcjonowania.

Systemy ITIS usprawniają i przyspieszają sprzedaż oraz budują zaawansowane struktury biznesowe umożliwiające sprawną wymianę informacji. Wspieramy też Klientów w zakresie tworzenia wielowątkowych aplikacji, chmur serwisów, wydajnych baz oraz hurtowni danych. Dbamy, aby oprogramowanie było przyjazne użytkownikowi i łatwe w obsłudze.